Da Vinci nauczy fizyki

Da Vinci nauczy fizyki

W warsztatach organizowanych przez franczyzobiorców sieci TwojRobot.pl dzieci budują i programują roboty, zgłębiając przy tym wiedzę z matematyki, fizyki, techniki oraz informatyki. Już wkrótce firma Invention-Group Bożydar Milewski, właściciel marki TwojRobot.pl, wprowadzi na rynek kolejny koncept franczyzowy. Pod marką Da Vinci School prowadzone będą warsztaty dla dzieci z doświadczalnej fizyki i chemii.

– Warsztaty DaVinci są świetnym uzupełnieniem zajęć z robotyki, ale celowo sprzedajemy obie usługi pod różnymi markami. Rodzice, poszukując najlepszych zajęć dla dzieci, wybierają te prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy dwie niezależne marki o odrębnej tematyce zajęć -mówi Bożydar Milewski, właściciel firmy Invention-Group.

Zajęcia TwojRobot.pl odbywają się w 56 lokalizacjach: 24 placówki należą do sieci, 29 – do franczyzobiorców, a trzy to punkty partnerskie. Na uruchomienie własnego punktu TwojRobot.pl trzeba przeznaczyć 20-40 tys. zł. Opłata licencyjna waha się od 4 do 7 tys. zł (w zależności od lokalizacji). Dodatkowo franczyzobiorca TwojRobot.pl wnosi opłatę w wysokości 400-750 zł/ miesiąc. Jednak jeśli partner podejmie decyzję o przystąpieniu do sieci do końca grudnia 2012 roku, wówczas opłata miesięczna zostanie zredukowana o połowę przez pierwszych sześć miesięcy działania w sieci. Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć z robotyki powinny znaleźć salę dydaktyczną o powierzchni ok. 40 m2 mieszczącą się w pobliżu centrum miasta.

– Obecnie poszukujemy partnerów na terenie Krakowa i Katowic, ale chcemy rozwijać naszą sieć na terenie całego kraju. Franczyzobiorca uzyskuje wyłączność terytorialną w wybranym mieście lub regionie, przechodzi również szkolenie dotyczące prowadzenia placówki – wyjaśnia Bożydar Milewski. Firma pomaga swoim partnerom w działaniach marketingowych udostępniając im materiały promocyjne oraz organizując kampanie reklamowe. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych oraz pakiet startowy, (mak)

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments