Jakie pufy do salonu wybrać?

Jakie pufy do salonu wybrać?

Aranżacja wnętrz, osobom, które nie zajmują się tym zagadnieniem profesjonalnie, może przysparzać niemałych problemów. Szczególnie trudno urządzić niewielkie przestrzenie, w których nie mieści się tradycyjny zestaw wypoczynkowy, czyli narożnik i fotele. Nie warto jednak rezygnować z organizacji kącika, który z założenia ma służyć do relaksu. W każdym mieszkaniu powinien się taki znaleźć. Zamiast tradycyjnych mebli można rozważyć pufy design, które spełniają funkcje nie tylko wypoczynkowe, ale także ozdobne. W zależności od gustu i zasobności portfela można zdecydować się na modele w różnych kształtach i z różnym wypełnieniem, a najmodniejsze z nich to:

Pufy design w kształcie kostki. Idealnie wkomponowują się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, ze względu na prostotę kształtu. Przypominają kostkę, której używa się w grach planszowych. Kostki są tapicerowane. A ich obiciem może być przyjemna w dotyku welurowa tkanina albo ekoskóra w różnych kolorach.

Równie popularne są pufy, których wygląd można dowolnie modyfikować. Przyjmują one kształt ciała, dlatego są jednym z najwygodniejszych modeli. Wypełnione małymi granulkami, które nie odkształcają się, ani nie kruszą przez długie lata. Wybór kolorów i wielkości puf jest wręcz nieograniczony i na pewno każdy znajdzie takie, które będą pasowały do wnętrza.

Jak widać, nawet jeden, nietypowy, odznaczający się charakterystycznym designem mebel jest w stanie odmienić wnętrze i sprawić, że będzie ono urządzone gustownie i z pomysłem.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments