Najlepsze suplementy na odchudzanie – bezpieczeństwo i efekty

Najlepsze suplementy na odchudzanie – bezpieczeństwo i efekty

Odchudzanie się to nie jest wcale taka prosta sprawa. Konieczne są ćwiczenia, dobra dieta, a w trudniejszych przypadkach i suplementy diety. Wybór suplementów na odchudzanie jest ogromny. Jak znaleźć te najlepsze, które nie tylko nam pomogą, ale także nie zrobią krzywdy.

Najlepsze suplementy na odchudzanie

Istnieje wiele substancji, które pomagają spalić tłuszcz. Jedne działają lepiej, inne gorzej. Przyjrzyjmy się tym, które należą do najlepszych.

Kapsaicyna

Substancja o bardzo mocnym działaniu termogenicznym. Znaleźć ją można w ostrych odmianach papryki. To właśnie ona jest odpowiedzialna za jej ostry smak. Kapsaicyna poprawia metabolizm, co objawia się zwiększonym tempem spalania tkanki tłuszczowej.

Piperyna

Piperyna to substancja znajdująca się w pieprzu. Poprawia trawienie i nasila lipolizę, czyli proces rozkładu tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, poprawia trawienie i sprawia, że substancje odżywcze z pokarmu wchłaniają się dużo lepiej.

Kofeina

Kofeina to najbardziej popularny środek wspomagający odchudzanie. Występuje w wielu roślinach, przede wszystkim w znanej i lubianej kawie. Wspomaga proces spalania tłuszczu poprzez przyspieszenie tętna i temperatury ciała. Przyspiesza także termogenezę i zwiększa metabolizm kwasów tłuszczowych

Ketony malin

Substancja występująca w znanych nam wszystkich owocach takich jak maliny, żurawina i jagody. Poprawiają one tempo rozpadu tkanki tłuszczowej, podnoszą temperaturę ciała i nasila lipolizę.

Johimbina

Bardzo mocny termogenik, który charakteryzuje się zdolnością do spalania miejscowego tkanki tłuszczowej. Działa głównie na tłuszcz w udach, brzuchu, pośladkach i klatce piersiowej.

Podsumowanie

Odchudzanie to bardzo trudny proces. O ile robienie masy jest przyjemnością, bo możemy wtedy pozwolić sobie na wiele, tak proces redukcji to czas pełen wyzwań i ograniczeń. Do sprawnego odchudzania potrzebujemy treningu, dobrej diety i wysokiej jakości suplementów (dostępnych m.in. na stronie biogenix-bx.com/) Należy pamiętać, że tylko najlepsze suplementy zapewnią nam pełne bezpieczeństwo i efekty.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments