Zyski wypucowane – Ecolinesystem Mobilna Myjnia Ekologiczna

Zyski wypucowane – Ecolinesystem Mobilna Myjnia Ekologiczna

Firma prowadzi rozmowy z czterema potencjalnymi franczyzobiorcami z centralnej Polski.

Ecolinesystem zajmuje się myciem samochodów z wykorzystaniem pary wodnej. Wojciech Prochaska i Krzysztof Janduła, właściciele konceptu, chcą, aby do działającej na razie jednej placówki własnej do końca roku dołączyły trzy kolejne. Takie same plany były również w zeszłym roku, jednak nikt od 2011 roku nie zdecydował się na współpracę. Inwestycja w biznes zależy od tego, czy franczyzobiorca zdecyduje się na myjnię stacjonarną, czy mobilną. W pierwszej wersji trzeba zainwestować 75 tys. zł, w drugiej – 35 tys. zł.

– Koszt postawienia namiotu wynosi 32 tys. zł, nie pobieramy opłaty wstępnej, zaś miesięczna opłata franczyzowa wyniesie 600 zł. Zwrot z inwestycji następuje po 6-12 miesiącach. Trwają aktualnie rozmowy z czterema potencjalnymi franczyzobiorcami: z Bełchatowa, Łodzi, Piotrkowa i Płocka – wymienia Wojciech Prochaska.

Atrakcyjną lokalizacją do biznesu są okolice najruchliwszych ulic w mieście. Na czterostanowiskową myjnię potrzeba 120 mJ powierzchni. Ważne jest, aby partner miał doświadczenie w prowadzeniu firmy. Firma promuje nowe techniki mycia pojazdów. Jedną z nich jest nano-technologia, która polega na nanoszeniu na lakier tzw. twardego wosku. Usługa ta jednak nie należy do najtańszych, bo kosztuje ok. 40 zł. Ecolinesystem przeprowadza szkolenia w zakresie mycia samochodów i prania tapicerek. Partner otrzyma również projekt myjni, w tym niezbędnego do prowadzenia działalności stacjonarnej pomieszczenia sanitarno-biurowego.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments